Jõgevamaa ettevõtlike noorte karjääripäev 29.11.2018 Kuremaa lossis 30. oktoober Eigo Jürgenson

Jõgevamaa ettevõtlike noorte karjääripäev tuleb taas!

29.11.2018 Kuremaa lossis

Toimub kolm huvitavat töötuba, millest on eelregistreerunutel võimalik osa võtta.
Lisaks ootame kuni viie liikmelisi meeskondi osalema äriideede konkursil, mille parimaid premeeritakse.

Töötubadesse registreerumine on avatud kuni 16.11.
Selleks, et võimalikult palju Jõgevamaa koole saaks üritusel osaleda, palume koolidel karjääripäevale registreeruda ühe klassiga.
Kuna kohtade arv töötoas on piiratud, siis palun kiirustage.

Äriideede konkursile tuleb meeskonnal idee esitada hiljemalt 23.11.
Lubatud on esitada ka mõnel muul konkursil juba osalenud äriideid.

Karjääripäeval osalevatel koolidel on võimalus ka tasuta transpordile, millest tuleb kindlasti varasemalt teada anda.

Jõgevamaa ettevõtlike noorte karjääripäev tuleb taas!

29.11.2018 Kuremaa lossis

Töötubadesse registreerumine on avatud kuni 16.11.
Kuna kohtade arv töötoas on piiratud, siis palun kiirustage.

Äriideede konkursile tuleb meeskonnal idee esitada hiljemalt 23.11.
Lubatud on esitada ka mõnel muul konkursil juba osalenud äriideid.