Igale lapsele oma arvuti! 19. märts Eigo Jürgenson

Nüüd, kui kõik koolilapsed on koduõppel on paljud lapsed olukorras, kus neil ei ole kodus töötamiseks vajalike nutiseadmeid.

Algatus “Igale koolilapsele arvuti!” aitab tagada, et see nii oleks.

Palume  kõigil, kel veel kodus ei ole koolilastel õppimiseks piisavaid seadmeid, sellest teada anda siin.

Kui teie kodus on seade, mida mõni abi vajav koolilaps võiks koduõppe perioodil kasutada, siis anna sellest teada siin.

Kuna  hetkel on abivajajaid rohkem kui pakkujaid, siis ei saa me garanteerida, et meil on kohe seadmeid võtta. Küll aga loob ülevaade seadmete vajadusest head eeldused täiendavate seadmete leidmiseks.

Jääme  teie koostööle ja mõistvale suhtumisele lootma.

Tänud ette,

Maria  Rahamägi

“Igale  koolilapsele arvuti!” projekti kommunikatsiooni koordinaator

maria@edumus.org

53458805

Algatus “Igale koolilapsele arvuti!” aitab tagada, et see nii oleks.

Jääme  teie koostööle ja mõistvale suhtumisele lootma.

Tänud ette,

Maria  Rahamägi