Huvitegevuse Mess 06. september Eigo Jürgenson

Huvitegevuse Mess tuleb taas!

Oled oodatud koos oma lapsega tutvuma Põltsamaa valla erinevate huviharidust ja –tegevust pakkuvate asutuste ja organisatsioonide tegemistega. Kohal on üle 20 pakkuja - huvikoolid, huviringid, koolid,  noortekeskus, noorteühingud, kogudused, rahva- ja seltsimajad, MTÜ-d, ettevõtted.  Avatud erinevad töötoad, meistriklassid ja toimub vahva mäng loosiauhindadega.

Huvitegevuse Mess toimub 20. sept kell 14-18 Põltsamaa Kultuurikeskuses.

Igale lapsele huvitav tegevus uueks õppeaastaks!

Huvitegevuse Mess tuleb taas!

Huvitegevuse Mess toimub 20. sept kell 14-18 Põltsamaa Kultuurikeskuses.

Igale lapsele huvitav tegevus uueks õppeaastaks!