Contact

Filter

All Management Teachers Personal Tugipersonal

Job position
 
Management (3)

Kaire Kampus

Director
5037949
kairekampus@gmail.com


Lea Kabur

Õppealajuhataja
lea.kabur@lustiverepk.edu.ee


Olga Paas

Huvijuht
olga.paas@lustiverepk.edu.ee

Teachers (17)

Sirje Arro

Õpetaja
sirje.arro@lustiverepk.edu.ee

Reception time:

Kolmapäev, 12.20 - 13.05. Ruum kokkuleppel

Ulvi Jaanson

Õpetaja
ulvi.jaanson@lustiverepk.edu.ee

Reception time:

Teisipäeval kokkuleppel. Muusikaklass

Eigo Jürgenson

Haridustehnoloog, õpetaja
eigo.jyrgenson@lustiverepk.edu.ee

Reception time:

Esmaspäev 14.10 - 14.55. Arvutiklass

Marika Jürgenson

Õpetaja. Klassijuhataja 2. ja 4. klass
marika.jyrgenson@lustiverepk.edu.ee

Reception time:

Esmaspäev, 13.15-14.00. 1.+3. klass (I korrusel)

Kaili Kalm

Õpetaja. Klassijuhataja 7. ja 8. klass
kaili.kalm@lustiverepk.edu.ee

Reception time:

Kolmapäeval, 14.10-14.55 või kokkuleppel. Eesti keele klass

Lea Lints

Õpetaja. Klassijuhataja. 1. ja 3. klass
lea.lints@lustiverepk.edu.ee

Reception time:

Teisipäeval, 13.15-14.00. Eesti keele klass
Neljapäeval, 14.10-14.55. Eesti keele klass

Riina Milk

Õpetaja
riina.milk@lustiverepk.edu.ee

Reception time:

Aeg kokkuleppel. Loodusainete klass

Mall Narits

Õpetaja
mall.narits@lustiverepk.edu.ee

Reception time:

Aeg kokkuleppel. Võõrkeelte klass

Lauri Niilisk

Õpetaja
lauri.niilisk@lustiverepk.edu.ee

Reception time:

Neljapäeval 14.10-14.55. Võõrkeelte klass

Helve Zõbin

Õpetaja
helve.zobin@lustiverepk.edu.ee

Reception time:

Aeg kokkuleppel. Õpiabi või ajaloo klass

Ene Vaht

Dessert
ene.vaht@lustiverepk.edu.ee

Reception time:

Esmaspäeval 13.15 - 14.55. 4. klass (I korrus)

Lemmi Sarv

Õpetaja. Klassijuhataja 6. klass
lemmi.sarv@lustiverepk.edu.ee

Reception time:

Esmaspäeval 14.10-14.55. Matemaatika klass
Kolmapäeval 14.10-14.55. Matemaatika klass

Marge Vilks

Õnnetriinude rühma õpetaja
marge.vilks@lustiverepk.edu.ee


Nele Kaev

Õpetaja. Klassijuhataja. 9. klass
nele.kaev@lustiverepk.edu.ee

Reception time:

Aeg kokkuleppel. Ajalooklass

Ede Paju

Õpetaja
ede.paju@lustiverepk.edu.ee

Reception time:

Neljapäeval 13.15-14.00. Matemaatika klass
Kokkuleppel teisel ajal. Matemaatika klass

Maret Reinpõld

Õpetaja
maret.reinpold@lustiverepk.edu.ee

Reception time:

Neljapäeval 14.10-14.55. Kunstiklass

Ülle Kuuskla

Õpetaja
ulle.kuuskla@lustiverepk.edu.ee

Reception time:

Esmaspäeval 13.15-14.00. Õpetaja koduklass
Tugipersonal (4)

Ede Paju

Sotsiaalpedagoog

Reception time:

Kolmapäev alates 13.00

Aire Parts

Nõustaja
56688891


Helve Zõbin

Logopeed

Reception time:

Esmaspäev alates kell 13.00

Kaili Kalm

Eripedagoog

Reception time:

Teisipäev alates 14.10

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.